Vážení zákazníci, přejeme vám co nejšťastnější rok 2022 a opět jsme zde pro vás !
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 101,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás
Chci zasílat newsletter

Pro odběr novinek zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Sklad eshopu

Vážení zákazníci, vámi objednané zboží si můžete po telefonické domluvě vyzvednout i v naší provozovně  v Kamenici, okres Praha-východ. Objednávku můžete zaplatit na místě platební kartou.  Telefonický kontakt: 605 532 968

    

   

 

 

 

Náš internetový obchod vznikl v roce 2007.

Specializujeme se na bytové doplňky a dekorace, dárkové zboží. Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat, abychom uspokojili přání všech. Inspirujeme se přírodními styly a hygge přístupem k životu, proto naše portfolio produktů budeme co nejvíce obohacovat o zboží z přírodních materiálů a obnovitelných zdrojů.

Zároveň se však snažíme, co se týče obalového materiálů, který je nezbytný pro bezpečné odesílání zboží, využívat co nejvíce obalové materiály znovu použitelné, recyklovatelné, abychom přispěli co nejvíce ke snížení množství odpadu a tím i zatížení naší přírody. 

I když jsme internetový obchod, snažíme se o osobní přístup k našim zákazníkům. Pokud máte jakýkoliv dotaz k obchodu, produktu, objednávce, kontaktujte nás prosím, vše s vámi budeme řešit k vaší spokojenosti. 

Věříme, že naše nabídka vám vykouzlí příjemný domov a potěší vás či vaše blízké.

V současné době nabízíme produkty těchto značek:

     

           

 

Chováme se ekologicky

Vážení zákazníci, vaše balíčky vám odesíláme v obalech, které používáme opětovně a které jsou recyklovatelné. Také vás prosíme o ekologickou likvidaci a třídění obalů. Děkujeme, že myslíte na naši přírodu !